Haber

Muharrem İnce, seçim döneminde yayınlanan müstehcen videoyu eşine izletti: ‘Bu sen değilsin’ dedi

14 Mayıs seçimleri öncesinde sosyal medyada paylaşılan müstehcen bir görüntü büyük yankı uyandırdı. Görüntülerin Vatan Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’ye ait olduğu iddia edilirken, İnce zehirli açıklamasıyla iddiaları kesin bir dille yalanladı. Peki İnce’nin eşinin o görüntülere tepkisi ne oldu?

“Hemen EŞİMİ ARAYACAĞIM”

T24’e verdiği röportajda görüntülerin yayınlanmasının ardından eşiyle arasında geçen diyalogları anlatan İnce, “Biz milletvekili adayıyız, eşimle birlikte Antalya’ya gideceğiz. Milletvekili adayımız aceleyle beni aradı. Bana sordu. eşimden uzak durmam gerektiğini söyledi. Bir haberi olduğunu söyledi ve ‘Manzarayı bana gönderdi. Bakar bakmaz ‘bu ben değilim’ dedi. ‘Nereden bildin?’ diye sordu. Birincisi koltuğunun altındaki saçlardan, ikincisi ise saatten. Saat takmıyorum. Alyans takmak bile benim için yük olurdu. Eşim o sırada yaklaşık 20 metre uzaktaydı. Bir defasında hemen onu aradım ve ‘Bak, benim kasetim çıktı’ dedim. Ona baktı ve hemen şöyle dedi: ‘Hayır, o sen değilsin.’ ‘Nasıl bildin?’ “Söyledim. ‘Bir, saat takmıyorsun. İkincisi, koltuklarınızın altında kıl yok.” Ama yaydıkları şey bu” dedi.

“Gelinimden utanıyorum”

O dönemde ortaya çıkan sağlık sorunlarına da değinen İnce, “Tansiyonum fırladı. Yani anneme üzüldüm. 80 yaşında bir annem var ve o da bu iftiralardan haberdardı. Annem öğrendi.” 80 yaşındayken torunlarının fotoğraflarını görmek için akıllı telefon ve sosyal medya kullanması. Bunu gördü ve şöyle dedi: ‘Oğlum, sana ne diyorlar?’ Onun için çok üzüldüm. Gelinimden utandım. Tamam suçum yok, günahım yok. Ama o genç hanımın bunları görmesi, duyması… ‘Kızım bak benim karım önemli değil çünkü o böyle şeyleri halleder. “İftira olduğunu kendisi de biliyor. Siz de üzülmeyin” dedi. “Eşim Muharrem İnce’nin eşi yıllardır böyle şeylere alışkın. Ama diğer iki hanıma, annem ve gelinime çok üzüldüm.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu