Yaşam

Çocuklar için eğlenceli ve bol kahkahalı bir macera: Bu Işıltılı Hayatı Ben Seçmedim

ensonhaber.com

Mehmet Erkan, bu Işıltılı Hayatı Ben Seçmedim adlı yeni kitabında çocukluğun en renkli öykülerinden bir demet sunuyor. Bu kitapta mahallede, okulda, oyun oynarken, piknikte ya da tatilde hepimizin başına gelen komik ya da komik olaylar günlük tadında ve çizimlerle süslenmiş!

Senaryosunu Mehmet Erkan’ın yazdığı, Hakan Yaşadal’ın 170’den fazla çizgi filmiyle canlandırdığı Bu Aydınlık Yaşamı Ben Seçmedim, Genç Dayanak Yayınları etiketiyle raflarda.

Hikayenin kahramanı Erkan, Ferit’in okula dönüş partisini alt üst etmek için bir plan yapar. Alternatif olarak ekibini de yanına alıp maskeli bir barbekü partisi düzenlemeye karar verir ama işler düşündüğü gibi gitmez, hatta kontrolden çıkar ve işler karışır.

Organize bir karmaşa

Bakalım Erkan kendi elleriyle düzenlediği bu karmaşadan sağ çıkabilecek mi? Arkadaşları Özge, Yakup, Murat ve Mustafa yaşananlar karşısında ne yapacak?

Sayfa: 160

komik bir kitap

Ünlü futbolcuların düğünlerinde halay çekmek, sinek kovucu püskürten bir arabanın peşine düşmek, kız erkek erkek güç birliği yapınca neler oluyor görün, kahkahalara boğulmak istiyorsanız sayfaları çevirmeye başlayın.

Kitap sayfası için link:

[email protected]

keciborluhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu