Haber

16 Nisan Şanslı Top Sonuçları Açıklandı: 16 Nisan Şanslı Top Kazanan Numaralar ve Tüm Detaylar

Haftada iki gün Çarşamba ve Pazar akşamları düzenlenen, Milli Piyango yetkililerinin eşlik ettiği ve herkes tarafından büyük ilgiyle takip edilen Baht Balosu için haftanın son çekilişi geldi. Noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda gerçekleştirilecek Şans Topu sonuçları, 16 Nisan Pazar günü saat 20.00’de yapılacak canlı yayında Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde açıklanacak. :00. Peki 16 Nisan Pazar akşamı Şans Topu kazandıran numaralara ne oldu? 16 Nisan Pazar Şans Topu sonuçları açıklandı mı? İşte 16 Nisan Şans Balosu sonuçları…

16 Nisan Pazar Baht Topu Sonuçları Açıklandı mı?

Çarşamba ve Pazar akşamlarının vazgeçilmez oyunu Şans Topu çekilişi 16 Nisan Pazar akşamı tamamlandı. Saat 20.00’de canlı yayınlanan haftanın son Baht Topu maçına noter ve Milli Piyango yetkilileri eşlik etti: 00. Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde paylaşılan baht top sonuçları araştırılmaya başlandı. 16 Nisan Baht Balosu çekiliş sonuçları için haberimizde yer alan sonuç sorgulama sayfasını inceleyebilirsiniz.

16 Nisan Pazar Baht Topu Sonuçları Açıklandı!

16 Nisan Pazar günü Şans Topu’nda kazandıran numaralar; 9, 10, 25, 30, 33, 13 oldu. 5+1’i tutturamayan çekilişte 903.211,79 TL’lik büyük ikramiye bir sonraki Şans Topuna devredildi.

16 NİSAN KURU TOPU SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu