Yaşam

Al Sancak 17.Bölüm izle: Al Sancak Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT 1’in reytinglerde öne çıkan ve Pençe Timi’nde yaşananların konu edildiği dizisi Al Sancak dün akşam 17. bölümüyle ekranlardaydı. Başrollerinde Uğur Güneş ve Gülsüm Ali’nin yer aldığı dizi bu hafta izleyicilerini ekrana kilitledi. Al Sancak son bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Al Sancak 17.bölüm izleme ekranı.

Al Sancak 17. bölüm

TRT’nin sevilen dizisi Al Sancak, dikkat çeken hikayesiyle ilgi odağı haline geldi. 17. bölümde Ali ve Naida arasında yaşananlar heyecanı bir üst noktaya taşıdı.

Al Sancak’ın son bölümünde neler yaşandı?

Ali, Nadia ile konuşmaya karar verdikten sonra bir itirafta bulunur. Nadia’ya karşı hisleri olduğunu ortaya koyan Ali, aşkın ve görevin ortasındadır. Sacit ve Ali araştırmalarının ardından Elizabeth’in Gülseren olmadığı konusunda hemfikirdir. Nadia, Sacit ve Ali’nin şüphelerindeki gerçeği anlar. Elizabeth onun gerçek annesi değil. Ölü bomba uzmanının yerini alan Süleyman ve Nadia büyük risk altındadır. Elizabeth, Boran’a Nadia’nın gerçeği bildiğini söyler. Süleyman ve Nadia’yı esir alan Boran’a karşı ekibin nasıl davranacağı merak konusu.

Al Sancak son bölümü izle

AL SANDAK 17. BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu