Teknoloji

WhatsApp, istediğiniz sohbetleri biyometrik bir kilitle korumanıza izin verecek

Naberkullanıcıların kişisel sohbetlerin ortasında ne istediği parmak izi gibi biyometrik güvenlik ile Onları kilitlemelerine ve gizlemelerine izin verecek yeni bir özellik üzerinde çalışıyorlar. Birçok modern telefonun bir tür biyometrik güvenlik özelliği olduğundan, bu özelliğin herkesin kullanımına açık olması bekleniyor.

WABetaInfo forumundaki bir gönderiye göre, yeni özellik, uygulamanın 2.23.8 sürümünde mevcuttur. ve bu, şu anda herkes tarafından kullanılamayan erken bir yapıdır. Şirketin kozmetik değişiklikler yerine tüketicilerin telaşını gideren yeni özellikler ve güncellemelerle geldiğini görmek olumlu bir değişiklik.

Naberbirçok kişi için varsayılan mesajlaşma uygulamasıdır, bu nedenle bu ekstra gizlilik katmanına sahip olmak, hassas bağlantıları olan veya yalnızca bir şeylerin gizli kalmasını isteyen birçok kişiye kesinlikle fayda sağlayacaktır.

Whatsapp’ın bu özelliği erken betada Görüldüğü üzere tüm kullanıcılara gelip gelmeyeceği kesin değil, bu yüzden şu an çok heyecanlanmamak en iyisi. Bu yeni gizlilik özelliğinin tam bir güncellemeyle gelip gelmediğini size bildireceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu