Haber

Redington en iyi kurum kültürüne sahip şirketler arasında yer alıyor

Türkiye’nin en büyük katma değerli teknoloji distribütörü Redington, Great Place to Work sertifikasına layık görüldü. İş yeri kültürü konusunda dünya çapında bir otorite olan Great Place to Work® Enstitüsü tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda Redington, iş yeri kriterlerini yüksek güven ve güven ile sağlayarak Türkiye’nin en iyi kurum kültürüne sahip şirketleri arasında yerini almıştır. olumlu çalışan deneyimi ile adalet kültürü.

Uzun yıllardır bilişim sektöründeki global tecrübesini ülkemize aktaran yeni nesil teknoloji danışmanı Redington, yaptığı değerlendirmeler sonucunda Great Place to Work® (GPTW) tarafından verilen “En İyi Kurum Kültürüne Sahip Şirket” sertifikasına layık görüldü. dünya standartlarında. İş yeri kültürü ve çalışan deneyimi konusunda uzman ve küresel bir otorite olan Great Place to Work tarafından gerçekleştirilen ankete katılan Redington Türkiye çalışanlarının en yüksek puanı verdiği kriter “Adalet” oldu.

Hizmet olarak sunulan ürünlerin yeni nesil teknoloji distribütörü Redington, dünya çapında 45 pazara hizmet veren, 290’dan fazla lider markanın dağıtımını ve tedarikini yapan ve yıllık 10 milyar doları aşan geliri olan önemli bir oyuncudur. Güvenlikten yapay zekaya, büyük bilgiden nesnelerin internetine, analitikten 5G’ye kadar pek çok çalışma ve analiz sunuyor. Özellikle gelişmekte olan ülkelerdeki güçlü yapısı ile pazar payını her geçen gün artırmaktadır. Redington, kurum kültürü, yeni çalışma anlayışını destekleyen değerleri ve sunduğu imkanlarla ekibinin memnuniyetini ve rahatını önemseyen yenilikçi yaklaşımıyla öne çıkıyor.

Çalışan deneyiminde mottomuz; “Çeşitlilik içinde birlik”

Redington’ın en iyi kurum kültürüne sahip işyerlerinin ortasında yer almasından dolayı mutlu ve gururlu olduklarını belirten Redington Türkiye Genel Müdürü Cem Borhan, “Redington olarak sadece müşterilerimize değil, en yeterli deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. aynı zamanda çalışanlarımıza da. Bu konudaki yaklaşımımızı grubumuzdaki arkadaşlarımızın potansiyelleri üzerine inşa ediyor ve bu potansiyeli performansa dönüştürecek ortam ve araçları sunuyoruz. Çalışan deneyiminde çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık unsurlarını destekleyerek “Çeşitlilik İçinde Birlik” söylemini benimsiyoruz. Aynı zamanda yurt dışı ile entegre çalışarak sadece Türkiye’deki değil dünyadaki başarı hikayelerini takip ediyoruz. Tüm çalışanlarımız için eğitim ve gelişime her şeyden çok değer veriyoruz. Bu kapsamda her bir çalışanımızın gelişim alanı ve potansiyeli doğrultusunda planladığımız kişiye özel eğitim takvimini yıl boyunca uyguluyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu