Yaşam

Örümcek Adam ve Demir Adam Gibi Karakterlerin Yaratıcısı Stan Lee’nin Disney+’ta Yayınlanacak Belgeselinden Fragman: İşte Yayın Tarihi

Örümcek Adam ve Demir Adam gibi günümüzün en tanınmış büyük kahramanlarından bazılarının yaratıcısı. Stan Lee2018 yılında 95 yaşında hayata gözlerini yumdu. Lee’nin günümüzün kabul görmüş kültüründeki izleri etkisini kaybetmeden devam ederken, Disney geçtiğimiz Aralık ayında ünlü çizgi roman yazarının bir belgeselinin geleceğini duyurmuştu.

Şimdi de Marvel hayranlarının merakla beklediği yapımdan fragman geldi. Marvel hayranlarını bu ay duygulandıracak yapım Disney+’dayayımlanacak.

Aralarında Marvel, Star Wars, Pixar yapımlarının da bulunduğu yüzlerce içeriğe erişmek için buradaki iletişime tıklayıp Disney+’a abone olabilirsiniz.

16 Haziran’da Disney+’a gelecek olan Stan Lee belgeselinin resmi fragmanı

Stan Lee belgeseli, 16 Haziran 2023 Disney+’ta bizi Lee’nin kariyeri ve hayatı boyunca bir yolculuğa çıkarın. Fragmana baktığımızda ikonik çizgi roman yazarının hikayesini bizzat dinleyebileceğimizi görebiliriz. Ayrıca Marvel filmlerinden alışık olduğumuz Stan Lee sahnelerine de detaylı bir şekilde bakabileceğimiz görselde gösteriliyor.

Çizgi roman tarihinin muhtemelen en ikonik ismi olan Stan Lee, Marvel’a ilk olarak 1939’da katıldı. Daha sonra şirketin editörü oldu ve 1960’larda Örümcek Adam, Fantastik Dörtlü, Demir Adam, Hulkbirçok büyük kahraman tipinde devrim yaratan ve milyonlarca insanın hayatında değerli bir yer edinen tanınmış karakterin ortaya çıkmasında rol oynamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu