Haber

Fenerbahçe, Fred’i transfer etti

Sarı lacivertliler, Manchester United FC Kulübü’ne 9.743.589,5 Euro’luk toplam bonservis bedelinin 4 yıl içinde 8 eşit taksitle ödeneceğini bildirdi.

İSTANBUL – Fenerbahçe Kulübü, Brezilyalı orta saha oyuncusu Frederico Rodrigues de Paula Santos’u (Fred) 4+1 yıllığına kadrosuna kattığını duyurdu.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Manchester United FC kulübüne 9.743.589,5 Euro’luk toplam bonservis bedelinin 4 yıl içinde 8 eşit taksitte ödeneceği ve buna göre doğacak dayanışma katkı paylarının ödeneceği belirtildi. FIFA talimatları taraflarca yarı yarıya paylaşılacaktır.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Fred için SporKülliyede düzenlenen imza törenine Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki ve Sportif Menajeri Mario Branco katıldı.

İmzanın ardından açıklamalarda bulunan Fred, “Türkiye’nin en büyük kulübüne ve büyük bir geçmişe sahip bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. Ben de bu tarihin bir parçası olmak istiyorum. Umarım herkes memnundur. İlk izlenimlerim çok güzel.” hoş ve pozitif.Kulüpteki herkes.Beni çok iyi karşıladı.Onun için ayrı bir sevindim.Fenerbahçe tarihinde çok değerli oyuncular var.Brezilyalı olarak Alex de Souza ve Roberto Carlos bu oyunculardan bazıları. Elimden gelenin en iyisini yaparak büyük oynamak, tüm kupaları kazanmak ve tüm başarılara katkıda bulunmak istiyorum. “Tabii ki taraftarları memnun etmek istiyorum. Bu alanda 9 yıl önce Brezilya milli takımında birinci olarak oynadım. Artık burada Fenerbahçe taraftarı için bu sahada oynayacağım. Bunun için sabırsızlanıyorum. Fenerbahçe taraftarı daha buraya gelmeden beni desteklemeye başladı. Kendilerine buradan çok teşekkür etmek istiyorum.” Ayrıca Lider’e, Mario Branco’ya, Okan Özkan’a ve bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Elimden geleni yapacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Kazanmak için sabırsızlanıyorum. .”

bolvadin-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu