Yaşam

Dünyanın en büyük sesi Dimash Kudaibergen, Beşiktaş Stadı’nda unutulmaz bir konser verecek

Dünyanın en büyük seslerinden biri olarak kabul edilen Dimash Kudaibergen,RAMS Global ana sponsorluğunda, 24 Mayıs’ta Beşiktaş Stadyumu’nda 40 bin kişiye dev bir konser verecek.

Kazak sanatçı Dimash Kudaibergen, hayranlarına unutulmaz bir müzik deneyimi yaşatmak için İstanbul’a geliyor. RAMS Global ana sponsorluğunda 24 Mayıs 2024 Cuma günü Beşiktaş Stadı’nda gerçekleşecek bu müzik şöleni, izleyenlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Klasik unsurları ve klasik Kazak müziğini pop müzikle birleştirerek çağdaş müzik alanında kariyerine devam eden Dimash, Yıldızlar Tertip, Gain işbirliğiyle 24 Mayıs’ta vereceği dev konserde hayranlarını sürprizlerle şaşırtmaya hazırlanıyor. Medya ve BWO Entertainment.

 

Konsere yaklaşık 20 bin turist akın edecek!

  Dünyanın en büyük seslerinden biri olarak kabul edilen Dimash Kudaibergen, D2’den D8’e kadar 6 oktavlık geniş bir ses aralığına sahiptir. Çok küçük yaşlarda müzik söylemeye ve piyano çalmaya başlayan Dimash, 2017 yılında vokal yarışmasına katıldığı Çin’de büyük üne kavuştu. Altı enstrüman çalabilen Dimash, 12 dilde verdiği performanslarla büyük ilgi görüyor.

Tam da bu nedenle dünya genelinde 50 milyondan fazla hayranı olan sanatçının Çin, Rusya, Kazakistan ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın 120’den fazla ülkesinde hayran grupları bulunuyor.

Çin’den Rusya’ya, Avrupa’dan Kazakistan’a kadar 20 bine yakın turistin gelmesi beklenen Türkiye’deki konser, Dimash’ın hayranlarının çoğunluğunu oluşturan Türk Dünyası ülkeleri için de büyük bir buluşma niteliği taşıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

meram-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu