Ekonomi

Bitcoin’de yükseliş bekleyen küresel bankadan Ethereum için bir tahmin geldi.

Investing.com – Geçtiğimiz aylarda Bitcoin’in bir sonraki yarılanma döneminde 100.000 doların üzerinde bir fiyat seviyesine ulaşabileceği tahmin ediliyordu. sizin tahmininizkonumlanmış Standart KiralanmışUzmanlar şimdi Ethereum’un durumunu tartıştı.

Leke Bitcoin ETF’lerin onaylanmasının ardından kripto pazarında tüm gözler Ethereum ETF’lerine çevrildi. Ancak mevcut ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Kurulu (SEC) EthereumBaşvurularına ilişkin kararının ertelenmesi Ethereum pazarındaki heyecanı bir miktar azalttı.

Standart Kiralanmış Banka Döviz ve Dijital Varlıklar Araştırma Bölümü Lideri Geoffrey Kendrick, SEC’in Ethereum ETF sürecini Bitcoin ETF’lerine benzer şekilde yürüteceğine inandıklarını söyledi. Piyasadaki genel kanıya uygun açıklamalarda bulunan Kendrick, spot Ethereum ETF’lerinin ilk başvuru için son karar tarihi olan 23 Mayıs’ta onaylanacağını iddia etti. Geoffrey Kendrick, bu tarih Bitcoin ETF’sionayına denk gelen bir tarih olduğunu hatırlattı.

  • Finans dünyasında gerçek bir değişim için InvestingPro ile tanışın! Borsa verilerinden uygun fiyatlara, sağlık durumu analizlerinden profesyonel grafiklere kadar her şey başarıya giden yolda size rehberlik etmek için burada. Özel indirim kuponlarımızla seçtiğiniz planda %60’a varan avantajlardan yararlanabilirsiniz. 2 yıllık abonelik için INVTROZEL2 koduyla 31 Ocak’a kadar bu fırsattan yararlanın. Çünkü eksiksiz bir yatırım mükemmel araçlarla başlar. KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ.

Ethereum için kısa vadeli fiyat tahmini

Kripto piyasasında, Ethereum destekli varlıklara sahip bir spot ETF’nin SEC tarafından kabul edileceğine dair güçlü bir inanç var. Bu yüksek beklenti, SEC’in kripto şirketlerine açılan davalarda menkul kıymet olarak Ethereum’dan bahsetmemesine ve ETH bazlı vadeli işlem sözleşmelerinin Chicago Borsası’nda işlem görmesine bağlanıyor.

Standard Chartered Araştırma Departmanı Lideri de raporunda Ethereum için kısa vadeli fiyat varsayımında bulundu. Kendrick, Bitcoin ETF sürecindeki en büyük kripto para biriminin fiyat performansını takip etmesi durumunda Ethereum’un Mayıs ayında 4.000 dolara ulaşabileceğini öngörüyor.

InvestingPro ile Yatırımlarınızı Zirveye Taşıyın!

InvestingPro ile borsa bilgileri, gerçeğe uygun değer, sağlık durumu ve profesyonel grafikler dahil, yatırımlarınızdan yararlanmanıza yardımcı olacak tüm araçlara erişin! InvestingPro’yu seçtiğiniz plana göre %60’a varan indirimle almak için indirim kuponlarımızı kullanabilirsiniz. Yıllık abonelik için INVTROZEL1A kodunu kullanabilirsiniz. 31 Ocak tarihine kadar geçerlidir. KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu