Haber

Başkan Gürün Günü Deprem Bölgesinde Kutlandı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Ramazan Bayramı’nı Malatya’nın deprem bölgesinde işçi ve vatandaşlarla kutladı. Gürün, YETERLİ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte depremzedeler için verilen kahvaltıya da katıldı.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün deprem bölgesinde çalışmak üzere Malatya’ya gitti. Önder Gürün, geceyi deprem bölgesinde geçirirken, Malatya’da görevine devam eden Büyükşehir Belediyesi çalışanları ve bunalımlı vatandaşlarla bayramın ilk gününü kutladı. Gürün’e, sarsıntılı bölgede düzenlenen şenlikte Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen eşlik etti.

Bayramın ardından Muğla ve Eskişehir Büyükşehir Belediyeleri tarafından depremzedeler için kahvaltı düzenlendi. Kahvaltıya Dr. Osman Gürün’ün yanı sıra UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağababa, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen katıldı. Kahvaltının ardından Malatya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Gürün, bölgede incelemelerde bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberselcuk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu