Haber

Bakan Kurum, Beykoz’da “Muhtarlar, STK’lar ve Spor Kulüpleri Toplantısı”na katıldı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Beykoz’da, “Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve SporKulüpler Toplantısına katıldı.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Kurum, etkinlikte yaptığı konuşmada, İstanbul’da kentsel dönüşümü hızlandıracak dev bir adım attıklarını, evi yapılacak vatandaşların yeni konutlarının maliyetinin yarısını devletin karşılayacağını söyledi. dönüştürülmek

Kurum, “Hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’nda yaklaşık 130 milyon metrekare alanda çalışıyoruz. Bu alanlara yapılacak konutlar sadece riskli binasını dönüştürmek isteyen vatandaşlarımız için kullanılacak, ilave nüfus oluşmayacak.” İstanbul’a gelecek.” söz konusu.

14 Mayıs seçimlerinde siyasi partilerin değil zihniyetlerin yarışacağını vurgulayan Kurum, “Bu seçim ‘Türkiye üretsin, ihraç etsin, cari fazla versin’ dedi. “Üretmeye ne gerek var? ithal edelim. Yurt dışından borçlanalım” diyenlerin tercihi olacak” dedi. sözlerini kullandı.

Bakan Kurum, daha sonra Beykoz’da ziyaret ettiği taksicilerle çay içerek taleplerini dinledi. Durağın bas-konuş sistemini kullanan kurum, yol boyunca taksicilerle de sohbet etti.

gulyaliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu