Yaşam

2 kanser türüyle mücadele eden Nagihan Karadere gözyaşlarına hakim olamadı: Survivor hayatımı alt üst etti

Daha önce Survivor’da 3 kez dövüşmüş olmak Nagihan Karadere , bugün Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem programına konuk oldu. Kanser sürecini anlatan Karadere, canlı yayında duygusal anlar yaşadı.

“KANSERİN BAŞLANGICINDAYIM, İLAÇ KULLANIYORUM”

Meme ve rahim kanseriyle mücadele eden Karadere, “Survivor’dan döndüğümde bağışıklık sistemim çöktü. 15 gün yataktan çıkamadım ve çok ağladım. Her tarafım zona olmuştu. Kanseri öğrendim. Üzüntüden ve böbrek taşımdan düştüğümü düşünürken, “Hastanenin başındayım. Yurt dışından getirilen geliştirilmiş ilaçları kullanıyorum. Sporcu olduğum için vücudumdaki en ufak sorunu bile görebiliyor ve anlayabiliyorum. Kendimdeki sorunları fark edince hemen doktoruma gittim. Survivor’da steril olmayan bir ortamdan geldim. Hastalığımın Survivor’la hiç alakası yok, konuşulduğu gibi” dedi.

“SURVİVOR HAYATIMI DÖNDÜRDÜ”

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz haftalarda katıldığı Survivor Panorama’da yarışın sahte olduğunu söyleyerek Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğunu eleştiren Nagihan Karadere hakkında, “Nagihan birinci gelemediği için üzgündü. Çok üzüldüğünü söyleyen Karadere. Ilıcalı’nın bu sözlerine gücenen, gözyaşlarına hakim olamadı ve “Survivor hayatımı alt üst etti. 1 yaşındaki çocuğumu terk ettim, evliliğim bitti. Bebeğimi kundakta bırakıp Survivor’a gittim. Acun Bey’in bu sözleri kasten söylemediğini biliyorum. Bu kadar efor sarf ederek rekor kırdığım bir etkinlikte bunu söylemek üzücüydü.

bozdoganhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu